Wynajmij

Przenosisz się do obcego miasta lub do innej dzielnicy w związku ze zmianami w pracy lub w życiu prywatnym? Przeprowadzka może okazać się doświadczeniem związanym z dużym stresem. Próba odnalezienia się w nieznanym otoczeniu połączona z szukaniem dla siebie nowego lokum, czy to na krótszy, czy dłuższy okres, może okazać się bardzo nieprzyjemnym doświadczeniem. Z nami nie musisz się tego obawiać. Jeden z naszych doradców weźmie Cię pod swoje skrzydła. Poleci nie tylko mieszkanie, ale doradzi jak zorganizować czas wolny i życie codzienne, gdzie zrobić zakupy lub zapisać się na zajęcia fitness i o wiele więcej.

Skontaktuj się z nami zanim spakujesz walizki. To da nam czas na przygotowanie się do Twojej przeprowadzki:

  • przygotujemy wstępną propozycję nieruchomości na podstawie Twoich oczekiwań,
  • zaprezentujemy wybrane przez Ciebie nieruchomości,
  • pomożemy uzgodnić warunki najmu z właścicielem mieszkania, domu lub lokalu użytkowego, które najbardziej Ci się spodobają,
  • przygotujemy umowę najmu i będziemy przy jej podpisaniu oraz przekazaniu Ci kluczy.

Jeśli nie masz czasu, aby przeglądać tysiące ofert wynajmu, a potem wykonać tysiące telefonów do autorów ogłoszeń, chętnie dokonamy za Ciebie wstępnej selekcji i zgromadzimy szczegółowe informacje o nieruchomościach, które Cię zainteresują. Oprócz tego polecimy Ci lokale naszych stałych klientów, których nie znajdziesz w internecie. Wszystko po to, abyś jak najszybciej przeniósł się do lokalu, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Zaufaj nam i już dziś zadzwoń lub napisz.

Wystarczy, że podasz nam swoje dane - skontaktujemy się z Tobą.

Możesz także zostawić nam wiadomość, na którą odpowiemy. Zostaw wiadomość