Zarządzanie

Szukasz kogoś, kto sprawnie będzie zarządzał Twoją nieruchomością?

Znalazłeś korzystną ofertę kupna nieruchomości i podjąłeś decyzję o oferowaniu jej na wynajem? A może przeniosłeś się do innej dzielnicy, miasta albo do innego kraju i zależy Ci na tym, by Twoje mieszkanie zaczęło na siebie zarabiać? To tak naprawdę jedynie pierwszy krok w działaniach. Kiedy już go wykonasz, przyda Ci się pomoc w wykonaniu kolejnych. Jako firma z długoletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości wiemy o tym najlepiej i dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjną ofertę zarządzania. Zajmiemy się odbiorem Twojego mieszkania od dewelopera, przygotujemy Twoją nieruchomość pod wynajem, znajdziemy solidną firmę, która wykończy Twoje mieszkanie lub lokal usługowy „pod klucz”, następnie znajdziemy najemcę i weźmiemy na siebie kwestie związane z bieżącymi rozliczeniami.

Zaufaj Homest Polska. Cechuje nas profesjonalizm, bezpieczeństwo i doświadczenie. Umów się na spotkanie i nie martw się problemami. Rozwiążemy je za Ciebie!

Na czym polega zarządzanie nieruchomościami? Poniżej przedstawiamy poszczególne etapy i opis działania:

Odbiór techniczny mieszkania od dewelopera

Zadbamy o to, aby podczas odbioru każdego mieszkania był obecny wykwalifikowany pracownik naszej firmy, który dokona wszelkich niezbędnych czynności, pozwalających stwierdzić właściwy stan techniczny lokalu. Fachowiec sprawdzi wszystkie elementy mieszkania, oceni ich jakość, zweryfikuje poprawność montażu i upewni się, że poprawnie działają. Wszelkie uwagi zostaną uwzględnione w pisemnym protokole odbioru lokalu.

Przygotowanie mieszkania do wynajmu

Jeśli kupiłeś mieszkanie w stanie deweloperskim, wykonamy dla Ciebie projekt oraz kosztorys wykończenia i umeblowania mieszkania oraz zapewnimy nadzór nad postępem prac. Zainwestowałeś w lokal z rynku wtórnego? Podpowiemy, jak dzięki drobnym poprawkom sprawić, aby Twoja nieruchomość stała się atrakcyjna dla potencjalnych najemców. Wszystko po to, aby pieniądze z wynajmu trafiły na Twoje konto w możliwie jak najkrótszym czasie.

Bieżące zarządzanie Twoją nieruchomością

W ramach bieżącego zarządzania zadbamy o właściwy marketing, znajdziemy najemcę o profilu zgodnym z Twoimi oczekiwaniami. Na podstawie udzielonych nam pełnomocnictw podpiszemy umowę wynajmu, przekażemy lokal najemcy, a także odbierzemy go po upłynięciu okresu najmu. Zapewnimy Ci też ekonomiczne administrowanie, opłacimy rachunki, zadbamy o bezpieczeństwo i regularnie będziemy sprawdzać stan techniczny nieruchomości.

W razie potrzeby wyszukamy fachowca do usunięcia usterek. Już nie musisz pozostawiać mieszkania bez opieki i doglądania. Chętnie weźmiemy je pod swoje skrzydła.

Wystarczy, że podasz nam swoje dane - skontaktujemy się z Tobą.

Możesz także zostawić nam wiadomość, na którą odpowiemy. Zostaw wiadomość