Finansowanie

Potrzebujesz porady prawnej lub finansowej? Biorąc pod uwagę obecne ceny nieruchomości na rynku, wydaje się, że kupienie mieszkania lub lokalu usługowego za gotówkę jest możliwe tylko w nielicznych przypadkach. Na szczęście banki oferują klientom szeroką gamę produktów kredytowych. Zakup nieruchomości na kredyt to najprostsza i najczęstsza metoda stosowana przez klientów branży nieruchomości. Dzięki szerokiej ofercie produktów hipotecznych właściwie każdy znajdzie na rynku coś, co odpowiada jego możliwościom. Trzeba jednak pamiętać, że decyzja o kredycie to bardzo poważny krok, którego nie można podejmować pochopnie. Dlatego, abyś miał pewność, że wybierasz najlepszą ofertę, dopasowaną do Twojej sytuacji finansowej, proponujemy Ci indywidualną, bezpłatną opiekę jednego z naszych doradców kredytowych.

Doskonale znając oczekiwania i potrzeby osób planujących zakup mieszkania na kredyt oferujemy Ci spotkanie z naszymi specjalistami, którzy podadzą rzetelne odpowiedzi na wszelkie pytania związane z uzyskaniem kredytu hipotecznego i rozwieją wątpliwości. Nasi doradcy kredytowi pomogą Ci znaleźć rozwiązania finansowe, dzięki którym będziesz mógł stać się właścicielem wymarzonej nieruchomości, a jednocześnie jej spłata nie będzie nadmiernym obciążeniem domowego budżetu.

Możemy zaproponować Ci indywidulną i kompleksową pomoc niezależnie od tego, czy wybrałeś już swoją wymarzoną nieruchomość, czy też jesteś dopiero na etapie jej poszukiwania. W tym drugim przypadku wcześniejsze skonsultowanie się z doradcą finansowym pozwala na znaczną oszczędność czasu przy selekcjonowaniu ofert nieruchomości. Na spotkaniu nasz doradca oceni wstępnie Twoją zdolność kredytową i oszacuje przybliżoną wysokość raty kredytu w zależności od wartości nieruchomości, dzięki czemu zanim przystąpisz do przeszukiwania Internetu i oglądania mieszkań będziesz wiedział w jakim przedziale cenowym najbezpieczniej się poruszać.

Nasi doradcy kredytowi:

 • przedstawią Ci szczegółową, pełną ofertę dostępnych na rynku kredytów i różnice pomiędzy nimi
 • znajdą ofertę kredytową dopasowaną do Twoich możliwości
 • pomogą Ci podjąć decyzję w sprawie wysokości oprocentowania i waluty, w jakiej weźmiesz kredyt
 • razem z Tobą oszacują czas potrzebny na spłatę kredytu
 • wynegocjują najbardziej korzystne warunki umowy kredytowej i wypełnią za Ciebie wszystkie niezbędne dokumenty

Wyłącznie dla Ciebie:

 • obliczymy Twoją zdolność kredytową
 • wybierzemy najkorzystniejszy i najtańszy kredyt mieszkaniowy z oferty 28 banków
 • wyjaśnimy jak zgromadzić wymagany wkład własny i uzyskać dodatkowe środki na wykończenie Twojego mieszkania

Zapewniamy Ci:

 • obsługę doradców finansowych z wieloletnim doświadczeniem w uzyskiwaniu kredytów hipotecznych
 • pełne zrozumienie Twoich potrzeb
 • bezpieczeństwo, wygodę i pewność, że dokonałeś najlepszego dla siebie wyboru
 • miłą, przyjazną atmosferę współpracy
 • pomoc przy prowadzeniu negocjacji i podpisywaniu umowy kredytowej z bankiem

Dla jak największej wygody naszych klientów współpracujemy również z solidnym notariuszami i prawnikami, aby zapewnić im nie tylko bezpieczeństwo finansowe, ale również zabezpieczenie od strony prawnej. Wiemy, że bezpieczny dom to nie tylko piękne wnętrze. Dlatego dbamy o to, aby mogli ją osiągnąć wszyscy nasi klienci. Umów się na spotkanie już dziś. Na pewno nie będziesz żałować.

Wystarczy, że podasz nam swoje dane - skontaktujemy się z Tobą.

Możesz także zostawić nam wiadomość, na którą odpowiemy. Zostaw wiadomość