Sprzęt AGD

Kupiłeś wymarzone mieszkanie? Myślałeś, że teraz pójdzie już z górki? Przecież wystarczy wybrać ekipę wykończeniową i za miesiąc lub dwa pojawić się z walizką u progu nowego gniazdka, gotowego na Twoje przybycie. To nie utopia, tak rzeczywiście może być. Jedyne czego potrzebujesz do stworzenia swojego idealnego domu, to pomoc Homest Polska. Wystarczy, że zaufasz nam nie tylko w zakresie wykończenia „pod klucz”, ale również w kwestii wyboru zabudowy kuchennej i wyposażenia w sprzęt AGD. Powierzając nam wykończenie mieszkania i wyposażenie kuchni, możesz skupić się na wyborze mebli, sprzętu RTV i dekoracji, które nadadzą duszy Twoim wnętrzom.

Specjalną uwagę postanowiliśmy poświęcić kuchni, ponieważ jest ona czymś więcej, niż miejscem, w którym gotujemy. To właśnie w tym pomieszczeniu spędzamy najwięcej czasu. Tutaj dzień się zaczyna się poranną kawą lub śniadaniem a kończy z herbatą w ulubionym kubku, czy lampką wina do kolacji. Dlatego tak ważna w kwestii aranżacji przestrzeni kuchennej jest jej funkcjonalność, wygoda użytkowania i łatwy dostęp do sprzętu AGD. Nasi doradcy doradzą Ci, w jaki sposób rozmieścić AGD w zabudowie tak, aby położenie poszczególnych elementów względem siebie było prawidłowe. Nic nie może przecież zakłócać Twoich codziennych rytuałów.

Liebherr

W naszej ofercie znajdziesz bezkonkurencyjne chłodziarki i zamrażarki firmy Liebherr, lidera na rynku profesjonalnego sprzętu chłodniczego. Liebherr to zaawansowana technologia i precyzyjne wykonanie z materiałów najwyższej klasy, gwarantujące długotrwałą świeżość przechowywanych produktów.

Miele

Jesteśmy również dystrybutorem legendarnej jakości sprzętu AGD – Miele. Urządzenia tej firmy jako jedyne na rynku są testowane pod kątem 20-letniej trwałości w zakresie wychodzącym daleko poza standardowy stan obciążenia i zużycia sprzętu gospodarstwa domowego. Oczywiście jest to marka znana przede wszystkim z urządzeń pralniczych, czyli pralek i suszarek oraz odkurzaczy, które wyznaczają najwyższe standardy czystości. Jednak warto wiedzieć, że oprócz tego Miele to także sprzęty kuchenne, jak: zmywarki, piekarniki, urządzenia do gotowania na parze, okapy, płyty grzewcze, ekspresy do kawy, chłodziarki i zamrażarki.

Falmec

Kolejną marką w naszej ofercie jest Falmec, włoski producent specjalizujący się wyłącznie w produkcji okapów. Skoncentrowanie wszystkich działań w jednym obszarze AGD pozwoliło tej firmie osiągnąć wyrafinowany design oraz szczyt funkcjonalności i wydajności, ale przede wszystkim perfekcję w oczyszczaniu powietrza z przykrych zapachów. Oprócz tego okapy Falmec należą do najcichszych okapów na świecie.

Jeśli jesteś w trakcie wykańczania mieszkania lub zwyczajnie chcesz wymienić jedno ze swoich urządzeń AGD, chętnie pomożemy Ci dobrać sprzęt o odpowiednich parametrach. Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami mamy dostęp do całego asortymentu i jesteśmy bardzo atrakcyjni cenowo. Aby się o tym przekonać, zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Wystarczy, że podasz nam swoje dane - skontaktujemy się z Tobą.

Możesz także zostawić nam wiadomość, na którą odpowiemy. Zostaw wiadomość