O nas

Nie jesteśmy zwykłym biurem nieruchomości. I nigdy nie będziemy.

Nie ograniczamy się tylko do pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, oferujemy naszym klientom kompleksową pomoc.

W centrum uwagi zawsze stawiamy oczekiwania naszych klientów, a świadczone przez nas usługi są w pełni zindywidualizowane. Rzetelność i solidna wiedza doradców Homest Polska jest gwarancją tego, że wszystkie powierzone nam zadania zostaną sprawnie i skutecznie zrealizowane.

Klientom indywidualnym oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie:

  • sprzedaży i zakupu,
  • wynajmu i najmu,
  • doradztwa finansowego w procesie wyboru najlepszej oferty kredytowej,
  • obsługi prawnej,
  • wykończenia lub remontu,
  • wyposażenia m.in. w sprzęt AGD, oświetlenie i rolety,
  • zarządzania.

Jeśli chcesz sprzedać lub wynająć mieszkanie do współpracy z nami na pewno zachęci Cię informacja, że poza standardowymi czynnościami pośrednictwa, a dzięki rozbudowanej bazie stałych klientów jesteśmy w stanie znacząco skrócić czas poszukiwania nabywcy lub najemcy. Właścicieli szczególnie zajętych lub mieszkających z dala od swoich nieruchomości, które oferują na wynajem, staramy się odciążyć, oferując im usługę zarządzania, w ramach której doglądamy nieruchomości i rozliczamy najemcę przez cały okres najmu. Z myślą o potrzebach osób, które planują zakup lokalu dla siebie lub inwestycyjnie, codziennie wzbogacamy naszą ofertę przyjmując kolejne lokale z rynku wtórnego i inwestycje deweloperskie. Dla jak największej wygody naszych klientów, jak również by zapewnić im bezpieczeństwo finansowe i zabezpieczenie od strony prawnej, współpracujemy z solidnym doradcami kredytowymi, notariuszami oraz prawnikami. Ponieważ wiemy, jak ciężko znaleźć jest solidną ekipę wykończeniową, która sprawnie i kompleksowo przygotuje nieruchomość do zamieszkania, w naszej ofercie znajduje się również usługa wykończenia mieszkania „pod klucz”, łącznie z zabudową kuchenną oraz wysokiej jakości sprzętem AGD, oświetleniem i roletami.
W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów na poszczególne elementy wyposażenia wnętrz w 2013 r. zostaliśmy bezpośrednimi dystrybutorami sprzętu AGD Miele i Liebherr, okapów Falmec, oświetlenia Labra, rolet Dormax Blinds i materacy Hevea. Jednocześnie stale dążymy to tego, aby wystarczył Ci jeden numer telefonu, do Homest Polska, by załatwić wszystkie sprawy związane z nieruchomościami.

Naszą domeną jest rynek deweloperski. Sprawnie działamy już w każdym z największych miast w Polsce, w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Wrocławiu i Poznaniu. Ponadto codziennie zwiększamy zasięg naszych działań, a tym samym wzbogacamy naszą ofertę. Dzięki stale rosnącej liczbie zadowolonych klientów, którzy cenią sobie zaangażowanie i niezawodność naszego zespołu, w swojej ofercie mamy najbardziej atrakcyjne lokale usługowe, mieszkania i posiadłości w prestiżowych lokalizacjach.

Dla klientów korporacyjnych wykonujemy przede wszystkim analizy nieruchomości pod kątem opłacalności inwestycji oraz jej wyceny. Doradzamy naszym klientom zarówno w zakresie powiększenia portfela nieruchomości lub wykorzystania zakupionych gruntów, jak i w przypadku projektów w budowie, czy gotowych inwestycji. Przygotowujemy wyceny, oceniamy budżet i koncepcję architektoniczną, ustalamy tempo sprzedaży i przewidywaną stopę zwrotu. Sprawdzamy, czy umowy dedykowane do konkretnego projektu inwestycyjnego odpowiednio zabezpieczają interesy inwestora i ograniczają ponoszone przez niego ryzyko.

Zachęcamy do współpracy i skorzystania z naszej pomocy.

Wystarczy, że podasz nam swoje dane - skontaktujemy się z Tobą.

Możesz także zostawić nam wiadomość, na którą odpowiemy. Zostaw wiadomość